Hakkımızda

Doğalgaz hortum üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olan BES Yapı’nın temelleri 1996 yıllında İstanbul’da atıldı. BES Yapı, 20 yılı aşan yolculuğunda Best markası adı altında alüminyum flexible hava kanalı üretimi ile yola çıktıktan sonra, 2004 yılından itibaren GFS (Gaz Flex Systems) adı altında flexible doğalgaz hortum üretmeye başladı. Dünyanın 25 ülkesine ihracat yapan firmamız, GFS markasının ulaştığı her yerde global bir marka hedefine ulaşmak için emin adımlar ile ilerlemektedir. İhracat gerçekleştirdiği ülkelerde kalitenin ve güvenin simgesi olan BES Yapı, kurum kültürünü doğruluk ve dürüstlük temelleri üzerine kurmuştur. Uluslararası standartlarda ve çağdaş yenilikçi teknolojileri kendine adapte ederek üretim yapan BES Yapı, müşteri odaklı pazarlamayı ilke edinmiştir. Satış öncesinde gösterdiği özeni satış sonrasında da gösteren BES Yapı, bugüne kadar her şeyden önce müşterisinin yanında yer almıştır.

BES Yapı, doğalgaz metal hortum alanındaki yeniliklere önem veren öncü bir kuruluş olarak AR-GE ve ÜR-GE konusunda da hızlı bir gelişim yaşamıştır. Üretim tesislerinde yer alan laboratuvarında kalite kontrol, tasarım ve yeni ürün çalışmaları konusunda kendisini sürekli geliştiren BES Yapı, sektöre yeni ürünler kazandırmıştır. Firmamız, paslanmaz çelik hortum ve bağlantı fitingsleri ile ev içi doğalgaz tesisatlarını piyasaya sunarak, 2013 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Böylece doğalgaz tesisatlarının daha güvenli olması sağlanmıştır. BES Yapı, bundan sonra da esnek metal hortum sektöründeki yeniliklere öncülük etmeyi hedeflemektedir.

YENİ FLEX ESNEK TESİSAT​

Evinizde, İşyerinizde, güvenle kullanabileceğiniz Yeni nesil doğalgaz sistemi​

DEĞER

Ciddiyiz.
Güler yüzlüyüz.
Özenliyiz.
Dinleriz.
Rekabetçiyiz.
Farklıyız.
İnsana ve çevreye duyarlıyız.
İddialıyız söz verir başarırız.

KALİTE

Satış öncesi ve sonrası gerekli hizmeti sunarak müşteri sadakatini arttırmayı, Entegre yönetim sistemi içerisinde olabilecek risklerimizi kontrol ederek günümüzdeki teknolojik uygulamaları, standartlarını sağlamak önceliğimizdir.

HEDEF

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal başarımızı devam ettirirken, esnek paslanmaz çelik hortum pazarında da dünya markaları arasında yer almaktır.

0

Yıllık Tecrübe

0

İl ve İlçede Bayiilik

0

Kişiye Eğitim

0

Farklı Kalite Belgesi

Talimatlar

Başvuru

Formu

Ziyaretçi Tahaddütnamesi

Veri Sahibi Beyanname

Müşteri

Aydınlatma

KVKK

KVKK

İşleme

Kamera Kayıt Aydınlatma

İş Başvurusu

Aydınlatma

Tedarikçi

Taahutnamesi

Çalışan Başvuru

Formu

Çalışan

Aydınlatma

Bayii

Aydınlatma

Müşteri

Aydınlatma

Kalite Belgelerimiz

Bize Ulaş

Sizlere Yanıt vermek için sabırsızlanıyoruz